2017

΄

Σεμινάριο Butoh με την Hélène Barrier (27 - 28 Μαΐου)

Jivamukti Yoga με την Πολυξένη Ακλίδη (27 - 28 Μαΐου)

Rhythm in Yoga, Rhythm in You με τον Ναμπίλ ελ Μπαράζ και την Ευτυχία Πανοπούλου (29 - 30 Απριλίου)

ΕΝΤΑΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΕΧΝΙΚΗΣ SKINNER RELEASING (20 - 26 Μαρτίου)

Iyengar yoga με τη Μαρία Χρυσοχεράκη (11 - 12 Μαρτίου)

Σεμινάριο Κλασικού Χορού με τη Ζέφη Μπαρτζώκα (4 - 5 Μαρτίου)

Κύκλος μαθημάτων Flamenco με τη Σοφία Κιορπέ (11 - 12 Φεβρουαρίου)

Σεμινάριο Αυθεντικής Κίνησης με τη Gina Ora Yoli (3, 4 & 5 Φεβρουαρίου)

2oς Κύκλος μαθημάτων Feldenkrais με τη Βάσω Γιαννακοπούλου (25 Ιανουαρίου - 15 Μαρτίου)

2016

Έναρξη κύκλου μαθημάτων Flamenco με τη Σοφία Κιορπέ (17 - 18 Δεκεμβρίου)

Ακροβατικά σε ζευγάρια - Διήμερο σεμινάριο με τον Σταμάτη Μπενέτα (3 - 4 Δεκεμβρίου)

Rhythm in YOGA με τον Ναμπίλ ελ Μπαράζ και την Ευτυχία Πανοπούλου (18 - 19 Νοεμβρίου)

Εισαγωγή στο Φλαμένκο με τη Σοφία Κιορπέ (12 - 13 Νοεμβρίου)

1oς Κύκλος μαθημάτων Feldenkrais με τη Βάσω Γιαννακοπούλου (19 Οκτωβρίου - 7 Δεκεμβρίου)

HIP HOP: Τέσσερα ανοιχτά, δωρεάν μαθήματα γνωριμίας Με τον Σταμάτη Μπενέτα (8 - 9 Οκτωβρίου)

DanceFest Akropoditi 2016 (11 - 24 Ιουλίου)

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΝΑΠΑΛΑΙΩΣΗΣ με την Τόνια Νικολαΐδη (14 Μαΐου)

Τέταρτος κύκλος μαθημάτων Feldenkrais με τη Βάσω Γιαννακοπούλου (12 Μαΐου - 16 Ιουνίου)

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ YOGA & ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ‏ με τον Πάνο Κατσανδρή (22-23-24 Απριλίου)

Ανοιχτό Κάλεσμα SECONDHAND KNOWLEDGE (11-12 Απριλίου)

Τρίτος κύκλος μαθημάτων Feldenkrais με τη Βάσω Γιαννακοπούλου (24 Μαρτίου - 17 Απριλίου)

Σεμινάριο Swing Yoga‏ με την Ελένη Τόλη (12-13 Μαρτίου‏)

Παρουσίαση της θεραπευτικής μεθόδου Bowtech (6 Μαρτίου)

Σεμινάριο Iyengar Υoga με τη Μαρία Χρυσοχεράκη (27-28 Φεβρουαρίου)

Σεμινάριο Ρυθμολογίας, Palmas και Χορού Φλαμένκο με τη Σοφία Κιορπέ (20-21 Φεβρουαρίου)

Σεμινάριο ΚΟΥΝΓΚ-ΦΟΥ με τον Παύλο Ραφαήλ (23-24 & 30-31 Ιανουαρίου)

Δεύτερος κύκλος μαθημάτων Feldenkrais με τη Βάσω Γιαννακοπούλου (21 Ιανουαρίου - 28 Φεβρουαρίου)

Διήμερο Σεμινάριο: «Με την Ουδέτερη Μάσκα του Lecoq» Στρέφοντας το βλέμμα στα τοπία μέσα μου (16 - 17 Ιανουαρίου)

2015

Σεμινάρια Hula Hoop (για ενήλικες και για παιδία) (12-13 Δεκεμβρίου)

Σεμινάριο της ομάδας Κι όμΩς κινείται με τη Χριστίνα Σουγιουλτζή - Σύγχρονος χορός με ακροβατικά στοιχεία (31 Οκτωβρίου & 1 Νοεμβρίου)

Πρώτος κύκλος μαθημάτων Feldenkrais με τη Βάσω Γιαννακοπούλου(17 Οκτωβρίου - 6 Δεκεμβρίου)

Σεμινάριο AcroYoga με τη Laura Bernasconi (18-21 Ιουνίου)

Σεμινάριο Ακροβατικού Χορού με τη Δέσποινα Καπουλίτσα (23-24 Μαΐου)

Basic photography (level 2) σεμινάριο φωτογραφίας με τον Daniel Santos (3, 10, 24 & 31 Μαΐου)

Σεμινάριο Aυτομασάζ και Αυτοεπίγνωσης με την Ειρήνη Τελίδου (5 Απριλίου)

Σεμινάριο Πρωτόγονης Έκφρασης με την Κατερίνα Σταύρου (28-29 Μαρτίου)

Εισαγωγικό σεμινάριο φωτογραφίας με τον Daniel Santos (Artist in Residency) (15, 22 & 29 Μαρτίου)

Shiatsu Workshop με τη Χριστίνα Μιλάνου (14-15 Μαρτίου)

Διήμερο σεμινάριο Σύγχρονου Χορού με την Πωλίνα Κρεμαστά (28 Φεβρουαρίου - 1 Μαρτίου)

Προγεννητική Yoga / Prenatal Yoga (από 17 Φεβρουαρίου)

Σεμινάριο KUNG FU με τον Θάνο Πρίφτη (14-15 Φεβρουαρίου)

Σεμινάριο Ρυθμολογίας, Palmas και Χορού Φλαμένκο με τη Σοφία Κιορπέ (30-31 Ιανουαρίου & 1 Φεβρουαρίου)

YOGA, η τέχνη της Vinyasa με τον Timo Jimenez (24-25 Ιανουαρίου)

Σεμινάριο Yoga με τη Δήμητρα Μπινιάρη (10-11 Ιανουαρίου)

Ανοιχτό μάθημα Χοροθεραπείας με τη Μαρία Καραπαναγιώτη (9 Ιανουαρίου)

2014

Σεμινάριο: «To Παιχνιδόκουτο Των Συναισθήματων» - Τα Συναισθήματατα μέσα από τις Τεχνικές της Παιγνιοθεραπείας - Ειρήνη Ζέρη (5-7 Δεκεμβρίου)

Shiatsu Workshop με τη Χριστίνα Μιλάνου (29-30 Νοεμβρίου)

Μαθήματα Swing - Athens Lindy Hop (από 21 Ιουλίου)

Akropoditi DanceFest (5-20 Ιουλίου)

Contemporary Synchro Art - Μαρία Μάντια Παπαθανασίου (από 2 Ιουνίου)

Σεμινάριο Μαγειρικής - Μαρία Κρινά (9 Απριλίου)

Θεατρικό Παιχνίδι (κάθε Κυριακή)

Μάθημα Σύγχρονου Χορού με τη Βάσω Γιαννακοπούλου (κάθε Παρασκευή)

YOGA, η τέχνη της Vinyasa με τον Timo Jimenez (Μάρτιος, Δεκέμβριος)

Σύγχρονος Χορός - Ομάδα Carnation (22-23 Μαρτίου)

Yoga – Ναμπίλ ελ Μπαράζ (Ιανουάριος - Μάρτιος, Μάιος - Ιούνιος)

2013

Σύγχρονος Χορός – Ιωάννα Παρασκευοπούλου (21, 22 Δεκεμβρίου)

Yoga – Ναμπίλ ελ Μπαράζ (Οκτώβριος - Δεκέμβριος)

Butoh – Yumiko Yoshioka (11-13 Οκτωβρίου)

Κίνηση και αυτογνωσία – Χριστίνα Κλεισιούνη (23-27 Αυγούστου)

Contemporary Synchro Art – Μαρία Παπαθανασίου (1-4 Αυγούστου)

Χορός και Θέατρο για γονείς και παιδιά – Βίκυ Αδάμου και Αντιγόνη Γύρα (3-7 Ιουλίου)

Σωματική έρευνα – Marius Soluna (20, 21 Απριλίου)

Σύγχρονος Χορός – Αθανασία Κανελλοπούλου (6, 7 Απριλίου, 1-12 Ιουλίου)

Hip-Hop – Νίκος Αράπης (2, 3 Μαρτίου)

2012

Butoh – Motimaru Dance Company (7-9 Δεκεμβρίου)

Θεατρική Ξιφασκία – Κασσάνδρα-Σταυρούλα Λεβαντίνου (Ιούλιος)

Flamenco – Γιώτα Πεκλάρη (Ιούλιος)

Feldenkrais-Pilates – Αταλάντη Μουζούρη (Ιούλιος)

2004 - 2011

Σεμινάρια 2004 -2011